N
ajlepšie sérum na riasy
2019

#6 LATISSE SÉRUM NA RIASY

6

Latisse môžeme brať ako sérum na predĺženie rias. Produkt je medzi zákazníkmi obľúbený hlavne vďaka svojej rýchlosti. Rast mihalníc začína už po niekoľkých málo týždňoch od prvej aplikácie. Predĺžené mihalnice tiež vyzerajú ďaleko plnšie, tmavšie a vyživené. Bohužiaľ je však pravdou, že výsledky vám po ukončení liečby nevydrží dlho.

Latisse sa dodáva vo 3ml fľaštičke, ktorá je ukrytá v malej bielej škatuľke vyrobené z bytelného materiálu. Okrem toho je produkt dodávaný so skvelým aplikátorom. Vďaka skvelému dizajnu aplikátoru sme dokázali celé mihalnice pokryť raz kvapkou. Produkt však moc dlho nevydrží a novú fľaštičku budete potrebovať každé dva až tri mesiace.

Aplikácia by mala prebiehať každý večer až do doby, keď dosiahnete požadovaný efekt. Pre aplikáciu sa hodí zakúpiť si nejaký kartáček vo vašej lokálnej drogérii. Aplikátorom aplikujte jednu kvapku a rozotrite ju po korienkoch mihalníc. Po aplikácii aplikátor vyhoďte. Pri aplikácii si musíte dávať pozor, aby sa vám sérum nedostalo do očí, pretože môže spôsobovať podráždenie.

Osoba s citlivou kožou, či dermatologickým alebo optickým ochorením by mala pred použitím produktu konzultovať svojho lekára. Faktom je, že použitie Letisse môže spôsobiť začervenanie, iritácii či vysušenie pokožky.

Klady:

  • Predlžuje mihalnice

  • Presná aplikácia

Zápory:

  • Výsledky sú za mesiac tu tam

  • Môže spôsobovať iritácie

  • Ťažká aplikácie.