N
ajlepšie sérum na riasy
2019

FAKTY A MÝTY O SÉRACH NA RIASY

Je možno ťažké obhájiť čo je pravda a čo klamstvo, čo sa týka sér na riasy. O tejto veci sa vedie mnoho rozporov. Ak ste stratená a neviete čo si máte myslieť, tu je objasnenie.

SÉRA NA RIASY FUNGUJÚ – FAKT
Účinnosť väčšiny sér na riasy bola testovaná a dokázaná predtým, ako bol každý produkt schválený na predaj. Každá spoločnosť, ktorá vydá sérum na riasy, je povinná vykonať rozsiahle dermatologické a oftamologické testy. Dajú sa nájsť aj mnohé recenzie písané nezávislými novinármi, blogermi a maskérmi, ktorí potvrdia, že sérum na riasy výrazne zlepšuje riasy.

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA – FAKT
Kefkovitý aplikátor séra na riasy je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré umožňujú presnú aplikáciu séra. Spôsob, ktorým nanášame sérum na riasy pripomína aplikáciu očnej linky. Väčšina sér má tekutú konzistenciu a schne do niekoľkých sekúnd bez zanechania lepkavého filmu na viečku.

APLIKÁTOR AKO MÁ MASKARA – MÝTUS
Kefka akú má aj maskara nedokáže dosiahnuť vlasové folikuly a účinnosť tohto produktu preto nie je veľká. Špicatá kefka, ktorá zasiahne korienky mihalníc je vždy lepšia.

SÉRA NA riasy SÚ NEBEZPEČNÉ – MÝTUS
Každé sérum na riasy by malo byť bezpečné pre citlivú pokožku okolo očí. Vedľajšie účinky, ako zmena farby okraju oka alebo slepota sú extrémne zriedkavé a spôsobené predpísaným sérom na riasy. Rozsiahle testy môžu dokázať, že každé sérum na riasy je bezpečné pre zdravie, a že nespôsobuje žiadne nepohodlie.

PRÍRODNÉ ZLOŽKY- FAKT
Séra na riasy sú plné prírodných minerálov a rastlinných zložiek. Najbežnejšou zmesou sú protizápalové Aloe Vera, upokojujúci zelený čas a hydratujúci ricínový olej.

KVALITA=CENA – FAKT
Séra na riasy sa stali veľmi populárnym kozmetickým prípravkom. S väčším dopytom stúpa väčší záujem o produkt. Pri prehľadávaní internetu nájdeme mnoho nepravých ekvivalentov každého séra na riasy. Je veľmi ľahké si kúpiť nepravý produkt na eBay, ktorý stojí trochu menej. Aktívne zložky, ktoré sú uzamknuté v sére na riasy sú drahé, čo robí celý produkt nákladný. Ak sa rozhodnete pre kúpu séra na riasy, vždy si ho kupujte priamo od výrobcu, hoci aj keď budete platiť viac. Ste si tak istí, že dostanete to, za čo ste zaplatili.