N
ajlepšie sérum na riasy
2019

DLHŠIE A HUSTEJŠIE MIHALNICE HNEĎ A ZARAZ, PROSÍM!

Čo urobí žena preto, aby vyzerala dobre? Asi tak všetko. Boli sme vychované v presvedčení, že pre krásu sa trpí. Má to však ďaleko od pravdy. Od vyvinutia sér na riasy si môžete užívať bezbolestnú spokojnosť ženstva.

ČO ROBÍ SÉRUM NA riasy?
Séra na riasy sú kozmetickými prípravkami, ktoré zvýrazňujú mihalnice. Klinické testy dokázali, že sú bezpečné a vysoko účinné, čo sa týka zhusťovania a predlžovania mihalníc. Najlepšie výsledky sa dajú dosiahnuť, ak je sérum na riasy bohaté na prírodné zložky. Najbežnejšie zmesi používané v sérach na riasy sú: kyselina hyaluronová, Aloe Vera, karnitín, E a B5 vitamíny a výťažky a oleje z plodov a semien. Tie poskytujú mihalniciam hĺbkovú hydratáciu, zatiaľ čo kyselina hyaluronová obnovuje vlasovú štruktúru. Dobré sérum na riasy je všeliek pre krátke a krehké mihalnice.
Séra na riasy sú odporúčané všetkým, čo chcú zlepšiť stav svojich mihalníc. Je to skvelý kozmetický produkt ak ste na odvykačke od umelých rias. Keď potrebujú vaše mihalnice pozdvihnúť, odpoveďou je sérum na riasy.

AKO POUŽÍVAŤ SÉRUM NA RIASY?

Sérum na riasy bude fungovať len vtedy, keď ho budeme používať podľa inštrukcii výrobcu. Štandardná procedúra trvá 2-4 mesiace. Aby sa sérum na riasy dostalo hlboko do vlasových folikul, pokožka musí byť úplne čistý a suchá. Len vtedy sa vstrebú aktívne zložky ku korienkom mihalníc a poriadne vykonajú svoju prácu. Väčšina sér na riasy sa musí naniesť priamo na líniu mihalníc, tak blízko k pokožke, ako je len možné. Je dôležité tak urobiť opatrne, aby sa sérum na riasy nedostalo do oka. Všetky séra na riasy sú určené len na vonkajšie použitie. V prípade, že sa sérum omylom dostane do oka, vymyte ho veľkým množstvom pitnej vody. Kľúčom k úspechu je systematické používanie. Nezabudnite, mihalnice nenarastú za noc, buďte trpezlivé a pravidelne používajte sérum na riasy a budete prekvapená výsledkami.