N
ajlepšie sérum na riasy
2019

#10 FEG SÉRUM NA RIASY

10

FEG je dodávané v 3ml fľaštičke. Balenie je vyrobené z plastu, takže nevyzerá ani pevne, ani pekne. Aplikátor sa k produktu dodáva vo forme kefky.

FEG sa odporúča ľuďom, ktorí by si radi predĺžili, zahustili či skrášlili svoje mihalnice. Vďaka prírodným ingredienciám akými je napríklad uhoriek, pomaranč, tekvicové semienko či extrakt zo zeleného čaju sa toto sérum dokáže jednoducho postarať o zdravie a stav vašich mihalníc, ktoré okrem všetko tiež vyživuje. Okrem mihalníc sa dostane optimálna starostlivosť aj vašich viečkam, ktoré budú vďaka sére vlhkejšie a vyživená. Sérum pomáha aj v prípade, že ste si nejakým spôsobom podráždili oblasť okolo očí. Ďalej by nebolo od veci spomenúť, že produkt môžu používať ako ženy, tak aj muži, pretože sa štruktúra mihalníc u mužov a žien nijako extra nelíši.

Aplikácii FEG by malo predchádzať umytie rúk a pokožky okolo očí. Ďalej by ste si mali dať dole kontaktné šošovky. Aplikátorom, ktorý je dodávaný spoločne s produktom si aplikujte kvapku séra na korene vašich rias. Aj keď je sérum vodnaté, produkt sa veľmi rýchlo absorbuje a nestečie vám do očí. Ak trpíte precitlivenosťou kože, či sa liečite s nejakou dermatologickou či optickú vadou, môžete si pri prvých niekoľkých aplikáciách všimnúť pocitu iritácie, ktorá sa prejavuje ako ľahké šteklenie. Ďalšia liečba sa možno nezaobíde bez začervenania, štípanie či dokonca vysušenie pokožky okolo očí. Produkt by nemali používať deti, tehotné či dojčiace ženy, či ľudia s vážnymi dermatologickými problémami, ktorým používanie produktu zakáže lekár.

Prvé výsledky sa dostavia po niekoľkých mesiacoch každodennej aplikácie, zatiaľ čo tie finálne sa dostaví v priemere za štyri mesiace od prvej aplikácie. Mihalnice budú silnejšie, vyživené, navlhčené a ďaleko krajšia ako pred tým. Ak sa však budete sústrediť na ztemnenie, predĺženie či zahustenie mihalníc, nemusíte si výsledkov vôbec všimnúť. Mihalnice sa predlžujú iba o niekoľko málo milimetrov! Výsledky si po ukončení liečby udržíte po dobu šiestich týždňov. Po uplynutí tejto doby sa vaše riasy poväčšinou vráti do stavu, v ktorom boli pred začiatkom liečby.

Klady

  • Presná aplikácia

  • Posilnenie a vyživenie mihalníc

  • Doporučované aj mužom

  • Postará sa o kožu okolo očí

  • Prírodné ingrediencie

Zápory

  • Irituje citlivú kožu

  • Nedostatočné predĺženie mihalníc

  • Cena

  • Balenie